U bevindt zich hier: Actueel » Herkenning bij lezing over vuurwerkangst
Op dinsdag 18 oktober j.l. werd een informatieavond georganiseerd over vuurwerkangst bij honden. Deze avond werd verzorgd in Diergezondheidscentrum Groningen door de assistentes Gerda, Ria en Joyce. Op de avond waren 16 mensen aanwezig, die al snel enthousiast werden van de uitleg over lichaamstaal van de hond. De mensen herkenden zich geheel in het verhaal en beseften snel wat ze 'goed bedoeld fout' deden.

Tijdens de pauze met koffie en koek waren er al heel wat vragen die door de assistentes beantwoord konden worden.

Na de pauze werd uitleg gegeven over oorzaken van angst; zoals erfelijkheid en aangeleerd gedrag. Vervolgens werden er tips gegeven over het gebruik van allerlei hulpmiddelen, zoals de kong het thundershirt, welke door de hond van Ria 'live' gedemonstreerd werd. Ook kwamen speciale dieetvoeding en medicatie aan de orde.

Om 22:00 vertrok iedereen huiswaarts, vergezeld van een tasje met informatie en terugkijkend op een informatieve en gezellige avond!

Heeft u deze avond niet bij kunnen wonen, en heeft u nog vragen over de vuurwerkangst van uw huisdier, schroom dan niet om contact met ons op te nemen!

« Terug

Concept & realisatie: Marganza
Foto’s o.a van Maurits Bosgoed
© Copyright Van Stad tot Wad Dierenartsen 2010